logotyp

content3 tlo

Kontenery na odpady

Zakład Gospodarki odpadami „Green" oferuje odbiór wszystkich rodzajów odpadów, dysponujemy bardzo dużym wyborem sprzętu. Kontenery na odpady są u nas dostępne w 20 różnych pojemnościach od 2m³ do 40m³, sprawdzą się podczas prac budowlanych w Toruniu, Bydgoszczy oraz innych miastach i miejscowościach, w których potrzebne są kompleksowe, profesjonalne usługi z zakresu utylizacji odpadów przemysłowych. Nasze usługi prowadzimy na terenie całego regionu. W naszej ofercie posiadamy również worki w najlepszych cenach na rynku!

Kontenery na odpady podstawiamy, wymieniamy lub odbieramy najpóźniej w ciągu 24h od złożenia zamówienia. Działamy w największych miastach regionu (Toruń, Bydgoszcz) i mniejszych miejscowościach. Świadczymy również usługi transportu, odzysku i unieszkodliwiania powstałych zanieczyszczeń. Działamy w sposób zgodny z obowiązującymi standardami unijnymi oraz krajowymi. Posiadamy niezbędny, profesjonalny sprzęt oraz wykwalifikowaną kadrę pracowników. Każde zlecenie rozpatrujemy w sposób indywidualny. Cały proces poprzedzony jest rozmową z klientem, w celu dokładnego rozpoznania potrzeb.

Usługi kontenerowe
Usługi kontenerowe

Kontenery na budowę - oferta

Nasze duże i małe kontenery na budowę są wykonane z trwałych materiałów, proponujemy ich wykorzystanie zarówno w Bydgoszczy, gdzie mieści się siedziba naszej firmy, jak również w innych częściach regionu. Posiadamy niezbędny sprzęt do zebrania i wywozu wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń. Odpady trafiające do ZGO „Green" Sp. z o.o. poddawane są sortowaniu oraz częściowemu przetwarzaniu, a następnie przekazywane do zakładów posiadających stosowne zezwolenia na odzysk lub unieszkodliwianie danego typu odpadów.

Kontener na gruz jest szczególnie przydatny, podczas prac budowlanych. Dotyczy to zarówno dużych firm, które lokują swoje nowopowstające budynki w największych miastach regionu, takich jak Toruń, jak również osób prywatnych. Nasza oferta jest skierowana do szerokiego grona odbiorców. Zajmujemy się kompleksową obsługą – od podstawienia kontenera, po klasyfikację, zebranie i transport zanieczyszczeń. Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o kontakt. Jesteśmy dostępni pod numerem: 52 30 777 67. Ceny ustalane są indywidualnie, w zależności od rodzaju i ilości odpadów.

© ZGO GREEN 2015. Wykonanie: Studio WWW | Projektowanie stron www.